BLOG KONULARIMIZ

Instagram beğeni gönderme

Instagram beğeni gönderme paketlerimiz ile ihtiyacınıza yönelik beğeni sayısını Instagram hesaplarınıza ve paylaşımlarınıza kazandırıyoruz. Güvenilir beğeni gönderme hizmetimizle Instagram keşfet alanında yer alma şansınızı yükselten koşulları kazandırıyoruz. Istagram hesabınızı diğer Instagram kullanıcılarının dikkatin çekebilecek beğeni sayısına ulaştırmak için beğeni satış hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

 

Instagram Beğeni Gönderme

 

Sosyal medya günümüzde büyük ilgi görmektedir. Tabletlerden akıllı telefonlara kadar her yerden sosyal medyaya ulaşmak mümkün hale geldi. Özellikle Instagram, tüm sosyal medya uygulamaları arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi olarak ilk sırada gelmektedir. Bu gelişim kapsamında artık  Instagram üzerinde yer alan hesaplardan kendinizi veya markanızı, geleneksel reklamcılık hizmeti alarak ulaşabileceğiniz kitleden çok daha geniş bir kitleye tanıtabiliyorsunuz. İnsanlar Instagram üzerinden şirketinize, hizmetlerinize veya ürünlerinize yönelik geniş bilgi edinebiliyorlar. 500 milyondan fazla kullanıcının olduğu Instagramda beğeni sayısı yüksek hesaplar ise kullanıcıların dikkatini daha fazla çekiyor. Instagram beğeni gönderme hizmetimiz sayesinde sosyal medya hesaplarınızın, paylaşımlarınızın beğeni sayısını yükselterek daha popüler hesaplara sahip olabilmenizi sağlıyoruz. Bu kapsamda kişisel ve kurumsal Instagram hesaplarınızı daha geniş bir hedef kitlenin dikkatini çekebilecek konuma ulaştırıyoruz.

Hizmetimiz kapsamında artan beğeni sayısı keşfet alanında görünme şansınızı yükseltirken, yeni kullanıcılarında gönderilerinizi fark etme oranına olumlu etki yapar. Beğenisi yüksek gönderileriniz daha çok dikkat çekerken, yeni beğenileri alma şansınız aynı oranda yükselir. Sizde Instagram hesabınızı daha popüler noktaya taşımak ve yeni etkileşimlerin önünü açmak istiyorsanız beğeni gönderme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Hızlı Instagram Beğeni Gönderisi İle Hesap Değerini Yükseltin

 

Eğer Instagram hesap değeri puanınızı artırmak istiyorsanız, Instagram beğeni gönderme hizmeti almak ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Daha çok takipçiye veya beğeniye sahip olan Instagram hesapları daha değerli görülürler. Instagram beğeni sayısı yüksek olan hesaplarınız daha fazla organik takipçi çeker. Hesabınızın etkileşim oranı yükselir. Sizlere sunduğumuz Instagram beğeni satın al hizmetimiz ile Instagram paylaşımlarınızın görüntülenme oranını doğal olarak yükseltme şansı elde edebilirsiniz. Çünkü beğeni oranı yüksek paylaşımlarınız diğer kullanıcılarında ilgisini çeker.

Diğer yandan görüntülenme ve beğeni sayısında artış ile değeri artan hesaplarınıza, iş birlikleri ve reklam için teklif gelem şansı artar. Hizmetimiz kapsamında daha fazla beğeniye sahip olarak iş birlikçilerin dikkatini çekebilecek değerli hesaplara sahip olabilirsiniz.

 

Instagram Güvenilir Beğeni Gönderme İle Yeni Takipçilerin Dikkatini Çekin

 

İnstagram beğeni gönderimi hizmetimiz aynı zamanda takipçi kitlesine sahip olmak isteyenler için de bulunmaz bir fırsat niteliğindedir. Instagram sayfanızda ve paylaşımlarınızda beğeni sayısı yükseldikçe, diğer insanlar da sizi daha fazla takip etmeye değer bulurlar. Hizmetimiz kapsamında edindiğiniz yeni beğeniler ile yeni organik takipçileri de hesabınıza çekmek için doğru bir hamle yapabilirsiniz. Artan beğeni ve organik takipçi ile Instagramda güçlü bir hesap haline gelebilirsiniz. Eğer beğeni göndermeden takipçi kazanmak istiyorsanız, doğrudan instagram takipçi satın al hizmetlerimizi de deneyebilirsiniz.

 

Instagram için güvenilir beğeni ve takipçi satın almak

 

Hesap Aktivitesini Yüksekten Instagram Beğeni Hizmeti

 

Instagram beğeni gönderme hizmetimiz kapsamında hesabınızın etkileşim oranını da yükseltiyoruz. Çünkü iyi bir sayıda beğeniye sahip olan hesaplar ve gönderiler, geniş kitle tarafından görüntülenmeye değer bulunan hesap ve gönderilerdir. Beğeni sayısı yükselen hesaplarınız aktivite açısında da iyi bir konuma gelirler. Instagram beğeni gönderme hizmetimizle beğeni sayınızda artış yaşarken düzenli paylaşımlarınıza devam ederek, Instagram keşfet kısmında kendinizi fark ettirmeye başlayabilirsiniz.  Hizmetimiz kapsamında sizlere organik takipçi kazandırabilecek düzeyde beğeniyi hesaplarınıza gönderip, hesaplarınızda aktivite oranının artması için uygun koşulları sağlıyoruz.

 

Güvenilir Koşullar ve Hızlı Şekilde Hizmet Sunan Instagram Paketleri

 

Instagram gerçek beğeni gönderme hizmeti almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç detay bulunmaktadır. Aldığınız hizmetin güvenilir olması ve beğenileri gerçek bir kitle üzerinden sunması önemlidir. Hizmetimiz kapsamında Instagram sayfanıza güvenle beğeni alabilirsiniz. Beğeni gönderme işlemimiz ardından kısa sürede beğenilen silinmesi gibi bir problemler karşılaşmaz, etkileşimi yükseltecek şartları elde edebilirsiniz. Gerçek Türk veya yabancı hesaplar üzerinden Instagram hesabınıza beğeni gönderimini sağlayıp, beğeni sayınızda doğal bir yükseliş oluşmasını sağlıyoruz.

Instagram üzerinden ciddi miktarda kazanç sağlayan birçok hesap bulunmaktadır. Bu hesapları incelediğinizde beğeni sayılarının yüksel olduğunu ve keşfet bölümünde yer aldıklarını görebilirsiniz. Instagramdan para kazanabilmenizin yolu ise markalar ile anlaşarak reklam yapabilmekten geçer. Marklar ise reklamlarını yaptırmak için elbette, takipçi ve Instagram beğeni sayısı yüksek olan hesapları tercih ederler.

Hizmetimiz kapsamında beğeni gönderimlerimizden yararlanarak, siz de markaların dikkatini çekebilecek yüksek beğenili bir hesaba sahip olabilirsiniz. Beğenisi yüksek gönderileriniz için reklam alabilir ve Instagramdan para kazanma hayalinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Instagramda beğeni sayısı ile dikkat çeken, keşfette yer alarak markaların da ilgisini çekebilecek paylaşım ve hesaplara sahip olmak için beğeni gönderme hizmetimizden destek alabilirsiniz.

Instagram hesabınız ve paylaşımlarınız için beğeni gönderisi almak amacıyla hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yüksek kaliteli ve gerçek beğeni almak için gerçekleştirdiğiniz arayışta sizlere ihtiyacınız olan hizmeti veriyoruz. Hem de yabancı veya Türk beğeni gönderme olmak üzere iki farklı kategoride beğeni satın alabilmenizi sağlıyoruz. Kişisel hiçbir detayı paylaşmadan beğeni alabileceğiniz hizmetimiz kapsamında keşfette çıkma şansınızı yükseltiyoruz.

Beğeni gönderme hizmetimizden yararlanmak için yüksek takipçiye sahip olmanız gerekmezken, takip edilen sayınızı aynı tutarak yeni beğenileri sahip olabilirsiniz. Size sunduğumuz beğenileri isterseniz birden fazla fotoğraf veya paylaşım üzerinden paylaştırabilir veya tek bir gönderi için beğeni gönderimimizden faydalanabilirsiniz. Herhangi bir desteğe ihtiyaç duymanız halinde aklınızda yer alan soruları bize sorabilir ve yanıtları alabilirsiniz.

 

Avantaj Kazandıran Instagram Beğeni Satışı

 

Instagram beğeni gönderisi almak, size pek çok avantaj kazandırır. Bot beğenileri kamufle etmek, Türk gerçek beğeni sayınızı artırmak amacıyla beğeni gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede hem hesabınıza hareketlilik kazandırmış olur hem de ödeme ardından dakikalar içinde hesabınızda yeni beğenileri görüntüleme şansı bulursunuz.

 

Instagram'da hizli ve güvenli beğeni satışı​​​​​​​

 

Geri alınmayan tümü aktif beğenileri paylaşım ve hesaplarınıza kazandırıyoruz. Güvenlik açısından şifrenizin kimseyle paylaşılmadığı şartları sizin için oluşturuyoruz. Pek çok avantaj dahilinde bütçenize uygun farklı paketler arasından seçim gerçekleştirebilmenizi, güvenli ödeme yapabilmenizi mümkün kılıyoruz. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutarak, 50, 100, 150 , 200, 300 ve üzeri beğeni içeren farklı paketleri sizler için hazırlıyoruz. Keşfet alanında çıkmak, reklam işbirlikçilerinin dikkatini çekebilmek ve fenomen bir hesabı yaratmaya yönelik ilk adımı atmak için beğeni satış işlemlerimizden yararlanabilirsiniz. Hem hizmetimiz süresinde hem de sonrasından hesabınıza yönelik artan beğeni sayısı ve etkileşimler ile pek çok avantaj kazanabilirsiniz.

 

Instagram Beğeni Gönderme Paketlerini Hemen Satın Alın

 

Hizmetimizde, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendinize en uygun olan paketi satın alabilirsiniz. Paketlerimizden satın alım gerçekleştirdiğinizde, paketin türüne göre paylaşımlarınız veya videolarınız için beğeni artışı gerçekleşmektedir. İsteğinize bağlı olarak geniş süreleri olarak ayarlayabileceğimiz beğeni gönderi paketi edinebilirsiniz. Beğeni süresi 1 aylık olan veya daha kısa süre olan farklı paketlerimiz arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Paket sürelerimiz müşterilerimiz arzularına göre değişmektedir. Diğer yandan talep ettiğiniz beğeni sayısında göre ayarlanmaktadır. Instagram beğeni gönderme hizmeti verdiğimiz markamız ile sizlere zengin seçenekli paketleri sunuyoruz.

DEVAMINI OKU

Instagram'da Kaliteli İçerik Faydaları Nelerdir?

Instagram uygulamasında kullanıcılar içeriklerini paylaşırken kaliteli olmasına dikkat eder. Bunun sebebi ise kaliteli içeriklerin kullanıcının hesabına olumlu katkılarıdır. Peki, ınstagram'da kaliteli içerik faydaları nelerdir?

 • ​​​​​​İnstagram'da kaliteli içerik paylaşmak takipçi sayısını arttırır.
 • Beğeni sayısını arttırır.
 • Instagram popülerliğini arttırır.
 • Kısa sürede hızlı etkileşim almanızı sağlar.
 • Instagram keşfet bölümüne çıkmanızı sağlar.

Bütün bunlar instagram uygulamasında kaliteli içerik üretimi sonucunda yaşayacağınız faydalardır.

Kaliteli İçerik Nedir?

Kaliteli İçerik bulunan zaman içerisinde insanların en çok ilgisini çeken konularla alakalı içerik paylaşımlarda bulunmaktır. Bu içerikler sürekli olarak değişmektedir. Fakat kullanıcıların bu sürekli değişime ayak uydurmaları gerekir.

Kaliteli içeriğe nasıl ulaşacağını bilmeyenler öncelikle siper hesapların paylaşımlarını gözlemlemesi gerekir. Daha sonrasında instagram uygulamasının keşfet bölümünde çıkan videoları takip etmesi gerekir. Eğer bu iki unsur dikkat edilirse kaliteli içerikler ortaya çıkacaktır.

Kaliteli İçerik Nasıl Öne Çıkarılır?

Öncelikle sizin ilginizi çeken içerikleri bulmanız gerekir. Bu içeriği daha sonra daha kaliteli bir hale getirip insanlarla paylaşmalısınız. Basit olan herhangi bir içeriği çok kolay bir şekilde kaliteli hale getirebilirsiniz. Son zamanlarda. İlgi duyulan konulara ağırlık vermeniz ve bu konuya da kalite katmanız sizin içeriklerinizi kısa sürede öne çıkaracaktır.

Instagram İçeriklerim Nasıl Keşfete Çıkar?

Keşfete çıkan içerikler genelde çok beğenili ve yorumlu olan paylaşımlardır. Instagram içeriklerini in keşfet bölümüne çıkabilmesi için etkileşimlerinizin yüksek olması gerekir. Aslında kaliteli içerik paylaşımları faydalarına keşfet ve algoritma da denilebilir.

Kaliteli İçerik Para Kazancı Sağlatır Mı?

Instagram uygulaması kaliteli içerikleriniz için kazanç sağlatmaz. Fakat bu içeriklerin ilgi görmesi ile sponsorluk ve iş birliği yapılabilir. Firmalar sizin paylaşımlarınızın kalitesini gördükten sonra sizinle çalışmak isteyecektir. Bu da sizim para kazanmanızı sağlar.

Kaliteli İçerik Paylaşımı Zor Bir İş Midir?

Aslında Instagram platformunda kaliteli içeriğin ne olduğu bilinirse ve buna göre hareket edilirse zor bir iş değildir. Kaliteli İçerik oluşturmanızda bazı unsurlar size yardımcı olur. Bunlardan bir tanesi insanların ilgisini çekecek içerikleri üretmektir. Diğeri ise en çok beğenilen videolara ve konulara paylaşımlarınızda yer vermeniz olur.

DEVAMINI OKU

Instagramda Reklam Vermenin Sağladığı Avantajları

Instagramda Reklam Vermenin Sağladığı Avantajları

Reklam vermek ürün ve markaların kendini tanıtması için oldukça önemli. Geçmişten günümüze gelene kadar reklam verilen mecralar kendini yenilemiş ve yeni pazarlar kazanmıştır. Bilinen reklam mecralarının yerini artık sosyal medya organları almıştır. Bunlardan en popüleri ise Instagram’dır. Bu konuda en merak edilen konu ise ınstagramda reklam vermenin sağladığı avantajları ve reklamların sağladığı kazançlardır.

Instagram’da Hangi Reklam Daha Avantajlı?

Reklamı yapılan her ürün belli bir hedef kitleye hitap eder. Hedef kitlesi kadın olan bir marka için daha çok makyaj ürünleri ile mutfak gereçleri üzerine yapılan reklamlar daha avantajlıdır. Erkek hedef kitlesi olan bir markanın ise daha çok giyim, spor ve araba alanların da yaptığı reklamlar avantaj kazandırmaktadır.

Instagram’da Verilen Avantajlı Reklam Türleri

Instagram’da verilen reklamlarda kendi aralarında türlere ayrılıyor.

Bu reklam türlerinden en yaygın olanları ise kısaca şunlardır;

 • En bilinen Instagram reklamı fotoğraflardır.
 • Diğer bir reklam türevi ise görüntülü ve sesli videolardır.
 • En popüler reklam türü; ses, fotoğraf ve video şeklinde çekilen ve kaydırma yöntemi kullanılan reklamlardır.

Kaydırma özelliği kullanılan reklamlar markaya veya siteye hızlı erişilmesini sağlar.

Instagram Reklamlarından Kazanç Sağlanır Mı?

Instagram belli bir takipçi sayısına ulaşan hesaplara reklam hakkı tanıyor. Bu reklamlardan ciddi gelirler elde ediliyor. Reklamlardan gelen kazançlar tanıtılan ürüne ve markanın popülerliğine göre şekilleniyor. Instagram’ın saniyeler içerisinde geniş kitlelere ulaşması marka ve ürünün en uygun maliyetle tanıtılmasını kolaylaştırmaktadır.

Instagram’da Reklam Verirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Reklam vermenin belli bir protokolü bulunurken, göz önünde bulundurulması ve dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor.

Bu hususlardan bazıları kısaca şunlardır;

 • Öncelikle reklam pazarında diğer markalara nazaran bilinirliğinizin olması şarttır.
 • Kolay bir şekilde ulaşılabilir olmak önemlidir.
 • Potansiyel müşteriler için feedback yapılmalıdır.

Markanın application sürümünün olması tercih edilme sebebidir.

Instagram’da Reklam Vermenin Sağladığı Avantajları

Instagram reklamlarının diğer reklam mecralarına kıyasla daha yüksek getirisi bulunuyor. Avantajlarından ilki hedeflenen kitleye saniyeler içerisinde ulaşılmasıdır. Marka kimliği için tanınırlığı kolaylaştırır. Diğer mecralarda reklam kuşağı bulunur. Bu kuşak kısıtlı sürelerdir. Fakat Instagram’da reklam için belli bir süre aralığı bulunmaz. Böylelikle marka ne zaman isterse o zaman reklama son verir.

DEVAMINI OKU

Reklam Vermek İçin Kullanılan Instagram Yöntemleri

Reklam Vermek İçin Kullanılan Instagram Yöntemleri

Instagram son yıllarda çok yaygınlaşan sosyal medya platformlarından biridir. Sosyal medya platformları hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Çoğunuz canınız sıkıldığında sosyal medya platformlarına bakıp vakit geçirirsiniz.

Çoğu ürünleri sosyal medya sayesinde tanımış ve online platformların size pazarladığı ürünleri kullanıcı yorumlarına bakarak almışsınızdır. Sizlere karşılan bu durumlarla alakalı reklam vermek için kullanılan ınstagram yöntemleri ile ilgili bilgiler sunacağız. Bu bilgileri sunmadan önce kafanızda oluşabilecek soruları çözebilmek ve bilgi vermek adı altında çok sık yaşanan durumlara değinmek istiyoruz.

Kullanıcıların Yüksek Oranı Marka Sayfalarını Arıyor

Bu yöntem sizin reklam sunmanız açısın çok önemlidir. Çünkü tanınan markalarla alakalı etiketlemelerde bulunursanız algoritmaya ayak uyduracak ve sayfanız önerilenlerde gözükecektir. Yalnız şuna dikkat etmelisiniz ki alakası olmayan etiketlerden kaçının. Etiket farklı bir şey olup, resim farklı olursa konu birbiriyle çağdaşlaşmayacağından ötürü sayfanız itici gelebilir. Bu yüzden sırf bir markayı etiketlemek için alakasız görseller paylaşmayın. Konular bir bütüne göre hareket etmelidir.

Instagram Sayesinde Kullanıcılar Yeni Ürünlerle Tanışıyor

Instagram reklamları sayesinde insanlar farklı ürünlerle tanışıp, o ürünler hakkında araştırmalar yaptıktan sonra o ürünleri satın alma potansiyeli artabiliyor. Çoğunuzun başına dikkat çekici kısa video denk gelmiştir ve o ürünün olduğunu ilk kez duymuşsunuzdur. Ürün hoşuna giderse araştırmalarınızın sonucunda o ürünü satın aldığınız olmuştur. Bu yüzden satış yaparken ürünlerin farklı olması sizin lehinize iyi bir yöntem olacaktır. Çoğu influencer bu yöntemle hem dikkatleri üzerine toplayıp daha çok takipçi kazanırlar, hem de takipçi çokluğundan ürün reklam parasını verenlere daha çok kazandırmaktadırlar.

Influencer Ne Demek?

Influencer, çok takipçisi olmasının avantajından faydalanarak firmaların tanıtması istediği ürünlerin tanıtımını, belli ücret karşılığında sayfasında yapan kişilere denir.

Instagram Satış Yöntemleri

Instagram bünyesinde satışlar aboneler ve yorumlar yükseldikçe bir anda patlayacaktır. Önemli olan doğru abonelere, doğru ürünü pazarlamak olacaktır.

Pazarlama yöntemleri;

 • Görsel yöntem; bu yöntemi kullanırken görsel temiz düzgün ve satılacak ürünün net olması çok önemlidir. Altına kısa bir açıklama ve kişinin dikkatini çekerse ürünün linki paylaşılmalıdır.
 • Video yöntemi; bu yöntemde 60 saniyelik bir video yapabilirsiniz.
 • Hikaye yöntemi; bu yöntemde 24 saat olan hikayenizi paylaşırsanız, abonelere ileti gideceğinden daha çok kişi görecektir.
 • Belli bir ücret ödeyerek ınstagram reklamı verebilirsiniz. Böylece sizi takip etmeyenlerin ana sayfasına düşeceğinden daha çok kitleye ulaşabilirsiniz.
 • Reklam hesabı oluşturarak, doğru kitleye daha kolay ulaşabilirsiniz.

Instagram Hesabınızı Reklam Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Instagram Satış sayfasına reklam hesabı eklemeniz durumunda daha doğru kitleye, kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Instagram sayfanızın hesaplar kısmındaki reklam hesabına tıklayınız.

Tıkladıktan sonra yeni bir reklam hesabı oluşturun yazan butona tıklayın. Bu şekilde reklam hesabınızı oluşturmuş olup, doğru kitleye ulaşmaya daha çok yaklaşacaksınız.

Gönderilerinizin Reklamlarını Oluşturmanız İçin Yapmanız Gerekenler

Reklam hesabı oluşturdunuz ve hangi ürünü doğru kişilere ulaştırmanız gerekmektedir.

Bunun için yapmanız gerekenler;

 • Kampanya ismini seçmeniz gerekmektedir.
 • Satın alma potansiyeline ait müşteri odağını (yaş, cinsiyet, dil vs.)
 • Reklamın hangi alana ait olduğunu seçin.
 • Bütçenize uygun reklam ayarını seçip, paranızı yatırın.
 • İşlemi tamamlayın.

Bahsettiğimiz bilgilerden en önemlisi de müşteri devamlılığı için, ürününüzün kalitesi önem verilmelidir. Şikayetlere, yanlışlık olan ürünlere hızlı yanıt vermek müşteri memnuniyeti açısından en önemli kriterler arasındadır.

Bu bahsettiğimiz şekilde ilerlemeye devam ediniz. Böylece doğru kitleye, doğru ürünü pazarlamış olacaksınız. Eğer kitle seçmekte zorlanıyor olursanız, benzer ürünü satan sayfalara göz atın. En çok yorumu fotoğraftan ve isimden anlayacağınız gibi, yaş cinsiyet gibi bilgiler edinebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Instagram Hikayelere Link Nasıl Link Eklenir?

Instagram Hikayelere Link Nasıl Eklenir Şartları Nelerdir?

Sosyal medya uygulamaları arasında son zamanlarda en fazla popüler olan uygulama Instagram’dır. Bu uygulama genç ve yaşlı pek çok kişinin kullandığı fotoğraf ve video paylaşımı yapabilen sosyal medya uygulamasından birisidir.

 Uygulama içerisinde birbirinden farklı özellikleri bir arada kullanabiliriz. Instagram kullanıcılarının fazla tercih özellik ise hikaye paylaşımı kısmıdır. Son zamanlarda özellikle işletme hesapları tarafından hikayeler kısmına link ekleme özelliği sıklıkla kullanılmaktadır.

 İnsanlar sosyal medya ile tanıştıktan sonra kişilerin pek çok alışkanlıkları da değişmeye başladı. Hatta sosyal medyalar hayatımıza öyle bir girdi ki paylaşılan fotoğraf ve videolar sayesinde para kazanmaya da başladık. Sosyal medya uygulamalarının bu kadar aktif hale gelmesinin sebebi özellikle Instagram hikayesine link ekleme özelliği gibi özelliklerin kişiler için avantaja dönüşmesidir.

 INSTAGRAM HİKAYELERİNE NEDEN LİNK EKLENİR?

 Sosyal medya uygulamalarının bireylerin hayatında bu kadar popüler olmasının bir sebebi de sosyal medya aracılığıyla olmasıdır. Özellikle para kazanmak için sosyal medyanın reklam içeriklerini kullanmak firmaların müşteri ağlarını genişletmesini sağladı. Sosyal medya aracılığıyla para kazanma durumu gündeme gelince farklı teknikler de ortaya çıkmaya başladı.

 2016 yılında Instagram uygulaması, uygulama içerisine yeni bir özellik getirerek hikaye oluşturma özelliğini kullanıcılarına sundu. Bu özellik sayesinde markalar ve reklam vermek isteyen diğer kişiler daha fazla birim almaya başladı. Hikaye reklamları sayesinde markalar aradıkları müşteri potansiyelini de rahatlıkla buldu.

 Hikayeye link ekleme özelliği sayesinde son zamanlarda 25 milyon işletme hesapları arasında başarılı reklam modelleri oluşturdu. Yani, Instagram hikayelerine link eklemenin sebebi firmaların reklam oluşturma çabalarıdır.

 INSTAGRAM HİKAYESİNE LİNK NASIL EKLENİR?

 Instagram hikayenize bir link eklemek ve bu linki paylaşmak istiyorsanız öncelikle bazı ayarları yapmalı ve bazı kurallara uymalısınız. Öncelikle hikayenizde link paylaşabilmek için bir işletme hesabınızın olması gerekir. Eğer bir işletme hesabına sahipseniz kolaylıkla hikayeleriniz üzerinde link paylaşımı yapabilirsiniz.

 Instagram hikayelerinde link paylaşımı yapmak için iki kritik nokta vardır. Bu kritik noktalardan birisi link paylaşımı için en az 10.000 takipçinin olması gerekir. Eğer bu şartı sağlayamazsınız işletme hesabınızda link paylaşımı yapamazsınız.

Instagram hikayelerinde link ekleme kuralını aşmak için hemen gerçek türk takipçi hizmetlerimize göz atın ayrıca eklediğiniz hikayelerin gerçek kişiler tarafından görüntülenmesini istiyorsanız instagram story görüntüleme paketlerimizi inceyelebilirsiniz.

 Instagram hesabınızda takipçi sayınız 10.000 kişinin altında ise profesyonel bir destek alarak takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Son işlem için Instagram hesabınıza giriş yaparak, paylaşım yapacağınız görseli seçmektir. Görselin üst kısmında bulunan zincir işaretine tıklayarak, link ekleme işlemini yapabilirsiniz.

 INSTAGRAM HİKAYESİNE LİNK EKLEME İŞLEMİNİN AVANTAJLARI

 Instagram kullanıcılarının en fazla kullandığı hikaye kısımları geri dönüşler açısından önemlidir. Özellikle bir işletme hesabınız mevcutsa bu hesabınızda link ekleme özelliğini kullanarak daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Firmanız ve markanız için müşteri potansiyelini artırabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

 Instagram uygulamasına link ekleme seçenekleri markanızın güvenilir bir marka olduğunun da sinyallerini vermektedir. Tüm bunlarla beraber eğer bir web siteye sahipseniz link özelliği sayesinde müşterileri doğrudan web sitesine yönlendirerek, ziyaret etmelerini sağlayabilirsiniz. Müşteri ağınızı genişleterek, ürünlerin daha uygun reklamlarını müşterilere ulaştırabilirsiniz.

 INSTAGRAM UYGULAMASINDA HİKAYE ÖZELLİĞİ

 Instagram uygulamasına 2016 yılında gelen yeni bir özellik sayesinde dilediğiniz video ya da fotoğrafı hesabınızın hikaye kısmında paylaşabilirsiniz. Bu özelliğin diğer bir adı ise Stories olarak bilinir. Uygulamanın bu özelliği kişisel hesaplarda belirli süre paylaşım yapma imkanı sağlıyor. 24 saat boyunca yüklenen video ya da fotoğraf hesabınızda kalarak bu sürenin sonunda kendiliğinden yok olmaktadır.

 İşletme hesaplarında sıklıkla kullandığı link ekleme özelliği müşteri memnuniyetinin artmasına da yardımcı olmaktadır. Elbette burada dikkat edilmesi gereken konu hikaye özelliğinde link paylaşımı yapılmak isteniyorsa hesabınızın mutlaka bir işletme hesabı olmasıdır.

DEVAMINI OKU

Youtube para kazanma aktifleştirme

Merhaba değerli ToskaMedia ziyaretçileri bu yazımızda youtube da nasıl para kazanma özelliğini aktif edebilirsiniz onu anlatacağım.

öncelikle youtube para kazanma özelliğinin aktif olması için 1.000 abone ve 4.000 saat izlenme süresini tamamlamış olmanız gerekmekte.

abone sayınız yeterli değil ise buraya tıklayıp abone satın alma sayfasına gidebilirsiniz. izlenme saat süreniz yeterli değil ise buraya tıklayıp izlenme saat süresi satın alabilirsiniz. 

Ziyaret ettğiniz için çok teşekkür ederiz sormak istediğiniz soruları canlı destek ekibimize sorabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

İnstagram Türk Organik Takipçi Satın Al

Merhaba değerli ToskaMedia ziyaretçileri burada olma nedeniniz instagram türk takipçi satın almak ise doğru adrestesiniz.

Nasıl satın alacağınızı anlatmak önce size instagram türk takipçi paketleri hakkında biraz bilgi aktarmak isterim.

Biliyorum ki sizler instagram sayfalarınızı güzelleştirmek ve bir değişiklik veya istagram üzerinden satış yapmaktasınız.

İnstagram takipçi satın almadan önce biraz araştırma yapanlar bilirler ki organik türk takipçiler gerçek ve daha kalıcı olanlardır

instagram Organik türk takipçiler belirli bir kitleye ulaşmış sayfaların çekiliş yapması sonucunda şartlarında sizlerin sayfalarını takip etmeyi şart koşarlar ve böyle takipçiler sizlere ulaşır. instagram türk ve organik takipçi satışı yaptığımız sayfaya buradan ulaşa bilir ve 3D güvenli ödeme sistemi ile satın alabilir veya havale/eft ile alabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Instagram Keşfet Ne İşe Yarar?

Instagram Keşfet Ne İşe Yarar?

Instagram Keşfet Ne İşe Yarar?


Sosyal medyada her bir kullanıcının temel amacı daha da yukarılarda bulunmak ve daha geniş kitleler tarafından tanınmak olarak adlandırılmaktadır. Instagram içerisinde de bu durum geçerlidir. Her bir kullanıcının daha da popüler olmak istemeleri konusunda da birtakım özellikleri devreye girecektir. Yeni kişilere farkındalık yaratmak adına Instagram Keşfet seçeneği her zaman istenen düzeyde destek verecektir. Ancak bu kısımda bulunmak tamamen kullanıcıların elinde olan bir durumdur. Her zaman kullanıcıların daha fazla beğeni almak için özgün içeriklere yer vermeleri gerekmektedir. Böylelikle de Instagram Keşfet sayesinde daha da yukarıda olmaları hali ortaya çıkabilmektedir.

Instagram Keşfet Gönderileri

Instagram paylaşımlarının Keşfet kısmında olması her bir kullanıcıya avantaj sağlayacaktır. Instagram Keşfet içerisinde herhangi bir paylaşımı olan kişilerin her bir kullanıcıya daha da rahat bir şekilde erişmeleri hali gündeme gelecektir. Aynı zamanda da bu gönderilerin beğeni ve yorum sayısında da ciddi bir yükselişi tetikleyeceği de ifade edilmektedir. Gönderilerin her birini meydana getirirken bu hedef doğrulusunda hareket edilmelidir. Olabildiğince fazla etkileşim alması durumuna dair hareket edilmelidir. Her bir kullanıcının bu şekilde hareket etmesine bağlı olarak sonuç elde etmesi söz konusudur. Gelişigüzel bir biçimde hareket emteleri halinde de kesin olarak Instagram Keşfet kısmında yer alma durumları ortadan kalkacaktır. Bunun için her bir paylaşımda ne kadar hassas olduklarını göstermeleri gerekecektir.

Instagram Keşfette Nasıl Yer Alınır?

Instagram Keşfet kısmında yer almak için belli başlı kriterlere dayalı olarak hareket etmek önemlidir. Instagram içerisinde Keşfet kısmında yer almak herkesin amaçları arasındadır. Daha popüler olma doğrultusunda hareket edecek olan tüm kullanıcıların bu yönde sonuç elde etmeleri de muhtemel olacaktır. Her bir gönderinin daha da fazla etkileşim içerisinde olmasını desteklemek adına da son derecede ideal bir hal tutacaktır. Instagram Keşfet kısmı içerisinde varlık gösterecek olan kullanıcıların tam da aradıkları gibi bir sonuca erişmeleri de söz konusu olacaktır. Bu yönde de gereken sonuçlara ulaşmak için gönderinin beğeni sayısının yüksek olması da önemlidir.

Instagram Keşfet ile Yükselişe Geçin

Sosyal medya genelinde her zaman daha da popüler sonuçlar almak önemli bir yer tutmaktadır. Bu konuda da Instagram Keşfet kısmı ne kadar nitelikli bir halde olduğunu da gösterebilecektir. Bu aşamada daha da gündeme gelebilmek ve trendler arasında yer alabilmek için Keşfet kısmı son derecede cazip bir sonuç yaratacaktır. Takipçi olmayan kullanıcıların bile gönderilere erişim sağlamaları ve hesap odaklı olarak girişimlerde bulunmaları gibi bir sonucu da yaratabilecektir. Bu denli hızlı bir yükselişe geçmek isteyen kullanıcıların devamlı olarak da Instagram Keşfet odaklı olarak hareket etmeleri hali de gündemde kalacaktır. Her zaman bu şekilde hareket etmenin artı yönleri de gündeme gelecektir. 

DEVAMINI OKU

Instagram IGTV Nedir?

Instagram IGTV Nedir?

Instagram IGTV Nedir?


Instagram sadece resimlere bağlı olarak paylaşım yapmayı desteklemekle sınırlı kalmamaktadır. Instagram IGTV adı verilen bu özellik içerisinde daha uzun süreli videoların kullanılması gibi bir gelişme de herkesin kullanımında olacaktır. Kişilerin kendi çektikleri videoların yanı sıra herhangi bir kesiti buradan yayınlama imkanları da bulunacaktır. İlgi çeken videoları burada tutmaları halinde daha da fazla izlenme oranını yakalayacaklardır. Her zaman kullanıcıların bu doğrultuda hareket etmeleriyle birlikte izlenme sayılarını daha da yukarıya çıkarabilmeleri gibi bir durum kendini gösterecektir. IGTV içerisinde her zaman herhangi bir videoya dair hareket etmek mümkün olacaktır. Bu yüzden de kullanıcıların sık sık tercih edecekleri düzeyde de bulunacaktır.

Instagram IGTV İşlevi

Instagram IGTV içerisinde her türlü videoyu görebilmek mümkündür. Bu özellikle beraber kullanıcıların kısa videolarla sınırlı kalmamaları gibi bir durum ortaya çıkarılmaktadır. Aynı zamanda da videonun sonuna kadar keyifli bir biçimde izlenmesi ve bu konuda herhangi bir zaman sınırlamasının olmaması da her bir Instagram kullanıcısını memnun edecek şartlar arasında bulunmaktadır. Tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilecekleri konumda bulunan Instagram IGTV ile beraber istenen şartlar altında bir kullanım durumu da ortaya çıkacaktır. Herkesin herhangi ir videoya yer vermeleriyle beraber de son derecede de makul bir konumda da sayılacaktır. Genel itibarıyla işlevi ve kullanışlı yapısıyla da en etkili Instagram özellikleri arasında da varlık gösterecektir.

Instagram IGTV Videoları

Instagram içerisinde video izleme özelliği olarak adlandırılan IGTV sayesinde her bir videoya rahat bir biçimde erişmek oldukça kolaydır. Instagram IGTV videoları konusunda da birtakım kurallar bulunmaktadır. Irkçılık, cinsellik ya da argo içeren videolara yer verilmemektedir. Aynı zamanda da kötü alışkanlıklara teşvik etme durumu olan videolar da IGTV özelliğinde yer almamaktadır. Bu videolar istenen sürede olabilir. Ancak videodan izleyicileri koparmamak adına süresini iyi bir biçimde ayarlamak ve kişileri sıkmamak da etkin bir davranış olacaktır. Bundan dolayı da kullanışlı bir özellik olarak adlandırılmaktadır. Her zaman bu kısma yeni videolar yüklemek de mümkündür.

Instagram IGTV Videoları Nasıl Eklenir?

Instagram IGTV içerisine video ekleme işlemi de son derecede basittir. Ancak resim yüklemeye göre biraz daha uzun sürebilecektir. Instagram IGTV videolarının arasına yenisini eklemek için söz konusu videonun kalitesi ve süresi de belirleyici olacaktır. Aynı zamanda da yine diğer gönderilerde olduğu gibi bu videolara da açıklama ve etiket kısımları da eklenmelidir. Böylelikle izleyicilere daha rahat bir biçimde erişmek ve videoları izlemelerini sağlamak da mümkün olan durumlar arasında sayılacaktır. Her bir kullanıcının Instagram IGTV olanaklarından yararlanarak, bu şekilde bir yükleme içerisinde olmaları mümkündür. Her zaman video yükleme ve izleme seçeneklerinden faydalanmaları da söz konusudur. 

DEVAMINI OKU

TikTok Ürün Tanıtım İşlemleri

TikTok Ürün Tanıtım İşlemleri

TikTok Ürün Tanıtım İşlemleri


Sosyal medyada milyonlarca kullanıcı yer aldığından dolayı farklı amaçlar için de uygun bir konumda bulunmaktadır. Sosyal medya mecralarına sonradan eklense de hızlı bir yükseliş içerisinde yer alan TikTok içerisinde de bu tip süreçleri gerçekleştiren fenomenler bulunmaktadır. TikTok odaklı olarak ürün tanıtım süreçleri de belli başlı kullanıcılar tarafından gerçekleştirilmektedir. TikTok ürün tanıtım süreçleri belli başlı biçimlerde ortaya çıksa da her birinde temel olarak tüm takipçilere gerekli reklamları yapma süreçleri devreye girebilecektir. Bu doğrultuda da kullanıcıların tam da aradıkları gibi bir sonuç elde etmeleri hali gündeme gelecektir. Genel olarak bu işlemler en makul seviyede gerçekleşebilecek şekilde de yer alacaktır.

TikTok Ürün Tanıtım Videoları

TikTok içerisinde her zaman 60 saniyelik videolara odaklanarak bu şekilde paylaşımlar yapmak mümkün olmaktadır. TikTok ürün tanıtım işlemleri de bu kısa videolara odaklanarak gerçekleşebilecek düzeyde olacaktır. Her bir fenomenin videolarında bu tip pazarlama faaliyetlerine yer verdikleri görülebilecek düzeyde de olmaktadır. Genel olarak ürün tanıtım videoları içerisinde herhangi bir ürünü göstererek işlevlerini ve kalitesini ortaya koymak da genel olarak ön planda tutulmalıdır. Her zaman kişilerin bu şekilde doğru bilgileri vermesinden dolayı hem fenomene hem de firmaya olan güveni arttıracaktır. Aynı zamanda da kullanıcıların sayısının artması da bu şekilde gündeme geleceğinden ötürü memnun edecek şekilde de yer alacaktır.

TikTok Ürün Tanıtım Süreci

Sosyal medya içerisinde ürün tanıtım işlemleri kısa bir süre içerisinde gerçekleşecektir. TikTok ürün tanıtım işlemlerini gerçekleştiren hesaplara olan güvenden dolayı da takipçilerin rahatlıkla söz konusu firmaya yönelmeleri durumu desteklenecektir. Ürün tanıtım süreci kısa süreli videolara odaklı olarak da gerçekleşebilecektir. Bundan dolayı da kullanıcıların tam da bekledikleri yönde bir sonuca erişmeleri hali kendini gösterecektir. Her bir kullanıcının bu şekilde hareket etmek adına takipçi sayısını yukarılarda tutmaları ve istenen seviyede bir istatistiği yakalaması da önem teşkil etmektedir. Her zaman bu yönde bir video çekimi yapılarak, daha farklı ürünlere dair tanıtım işlemleri etkin bir şekilde gerçekleşebilecek biçimde olacaktır.

TikTok Ürün Tanıtımı Nasıl Yapılır?

TikTok içerisinde her zaman paylaşım yaparak takipçi sayılarını yükseltme amacı güdecek olan kişilerin zaman zaman ürün tanıtımlarına odaklandıkları da bilinen bir konudur. Buna bağlı olarak da TikTok ürün tanıtımı işlemlerine dair de zaman zaman paylaşımlar içerisinde yer alacaklardır. Bu ürün tanıtımı esnasında satılması planlanan unsurların gösterilmesi ve bu kısa süre içerisinde gerekli bilgilendirmelerin yapılması önemlidir. Bu sayede de tüm takipçilerin ürüne yönelme ihtimallerinin ciddi oranda arttırılması hali de ortaya çıkacaktır. Daha yüksek sayıda bir satış grafiğinin yakalanması hususunda da her zaman TikTok ürün tanıtım videoları önem teşkil eden bir halde bulunacaktır. Bu sayede de kullanıcıların gereken tanıtım işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkün olacaktır. 

DEVAMINI OKU